Όλυμπος Γιαούρτι Στραγγιστό 5% Λιπαρά 3x200g
ΑΒ Βασιλόπουλος

Όλυμπος Γιαούρτι Στραγγιστό 5% Λιπαρά 3x200g

Γάλα & Είδη Ψυγείου / Γιαούρτια

3.98 € / τεμ

Τιμή μονάδας: 6.63 € / Κιλό

Τελευταία ενημέρωση: 25/10/2026

📊 Σύγκριση τιμών

Κατάστημα Τιμή Τιμή μονάδας
ΑΒ Βασιλόπουλος αυτό
Όλυμπος Γιαούρτι Στραγγιστό 5% Λιπαρά 3x200g
3.98 € / τεμ 6.63 € / Κιλό
Kiosky's 💚 3.64 € / τεμ 6.07 € / Κιλό
My Market 3.99 € / τεμ 6.65 € / Τιμή κιλού
Bazaar 4.04 € / τεμ 6.73 € / Κιλό
Σκλαβενίτης 3.98 € / τεμ 6.63 € / κιλό
Κρητικός 3.98 € / τεμ 6.63 € / ΚΙΛ
Market In 3.99 € / τεμ 6.65 € / Κιλό
Χαλκιαδάκης 4.05 € / τεμ 6.75 € / Κιλό
Μασούτης 3.98 € / τεμ 6.63 € / κιλ
Γαλαξίας 3.98 € / τεμ 6.63 € / Κιλό

🧺 Σχετικά προϊόντα

📈 Ιστορικό τιμής

Τελευταίες καταγραφές (ΑΒ Βασιλόπουλος)
ΗμερομηνίαΤιμή
25/10/2026 3.98 €
24/10/2026 3.98 €
23/10/2026 3.98 €
22/10/2026 3.98 €
21/10/2026 3.98 €
20/10/2026 3.98 €
19/10/2026 3.98 €
18/10/2026 3.98 €
17/10/2026 3.98 €
16/10/2026 3.98 €