Νουνού Γάλα Εβαπορέ Light 170γρ.
Μασούτης

Νουνού Γάλα Εβαπορέ Light 170γρ.

Είδη Παντοπωλείου / Συμπυκνωμένα Γάλατα Μακράς Διάρκειας

0.82 € / τεμ

Τιμή μονάδας: 4.82 € / κιλ

Τελευταία ενημέρωση: 25/10/2026

📊 Σύγκριση τιμών

Κατάστημα Τιμή Τιμή μονάδας
Μασούτης αυτό
Νουνού Γάλα Εβαπορέ Light 170γρ.
0.82 € / τεμ 4.82 € / κιλ
ΑΒ Βασιλόπουλος 0.82 € / τεμ 4.82 € / Κιλό
Kiosky's 0.95 € / τεμ 5.59 € / Κιλό
24hr 0.99 € / τεμ 5.82 € / Κιλό
Bazaar 0.82 € / τεμ 4.82 € / Κιλό
Daily Market 💚 0.78 € / τεμ 4.59 € / Κιλό
Market In 0.79 € / τεμ 4.65 € / Κιλό
Κρητικός 0.82 € / τεμ 4.82 € / ΚΙΛ
My Market 0.82 € / τεμ 4.82 € / Τιμή κιλού
Χαλκιαδάκης 0.82 € / τεμ 4.82 € / Κιλό

🧺 Σχετικά προϊόντα

Κατάστημα Τιμή Τιμή μονάδας
24hr 1.00 € / τεμ 5.88 € / Κιλό 🔒
Kiosky's 0.95 € / τεμ 5.59 € / Κιλό 🔒
Daily Market 0.78 € / τεμ 4.59 € / Κιλό 🔒

📈 Ιστορικό τιμής

Τελευταίες καταγραφές (Μασούτης)
ΗμερομηνίαΤιμή
25/10/2026 0.82 €
24/10/2026 0.82 €
23/10/2026 0.82 €
22/10/2026 0.82 €
21/10/2026 0.82 €
20/10/2026 0.82 €
19/10/2026 0.82 €
18/10/2026 0.82 €
17/10/2026 0.82 €
16/10/2026 0.82 €